Chytrá domácnost od Somfy

Také toužíte po nejmodernějších technologiích, které by vám usnadňovaly každodenní rutinu? Dnes
je chytrá domácnost dostupná pro každého. Užívejte si všechny její výhody a získejte více pohodlí,
bezpečí a úspor na energiích.

Všechny kompatibilní prvky domácnosti jednoduše propojíte do uceleného celku a celý váš dům bude jako neviditelný sluha kdykoliv připravený splnit vaše přání.

Do automatizace domácnosti můžete zapojit všechny své stínící prvky jako venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, interiérové i exteriérové rolety, ale i závěsy a záclony. Jedním kliknutím na vašem mobilním telefonu se samy posunou do vámi preferované pozice. Díky vámi navoleným scénářům a čidlům se také mohou regulovat úplně samy a vy na nic nemusíte myslet.

Vykouzlete příjemnou atmosféru na vaší terase! Markýzy a pergoly snadno zapojíte do své chytré domácnosti a už nemusíte zdlouhavě ručně točit klikou, abyste zastínili sluneční paprsky. Pomocí aplikace TaHoma se vám jedním kliknutím na mobilu může zavinout markýza, rozsvítit tlumená světla a zapnout příjemná hudba. A příjemný večer pod nebem plným hvězd může začít!

Komplexní řešení vám poskytne systém TaHoma®, který propojí vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, rolety, markýzy, ale i světla, topení, kamery a alarmy do jednoho celku. Všechny připojené části vaší domácnosti budete mít kdykoliv a odkudkoliv pod kontrolou.

Svou inteligentní domácnost můžete ovládat pomocí svého chytrého telefonu, dálkového nebo nástěnného ovladače, tabletu či počítače. Oblíbenou volbou jsou také hlasoví asistenti nebo spouštění vámi nastavených scénářů prostřednictvím chytrých hodinek.

Do své chytré domácnosti můžete zapojit i další kompatibilní produkty od Somfy, jako jsou venkovní a interiérové kamery, videotelefony, přes které můžete rovnou otevřít návštěvě, první kamera s integrovanou sirénou Somfy ONE nebo chytrý zámek dveří Somfy Doorlock, díky kterému už nikdy nemusíte hledat klíče.

 

Vybrané realizace